מהן תוכניות תב"ע?

לפני שאתם רוכשים דירה חדשה, חשוב מאוד שתשימו לב למספר גורמים שעשויים להשפיע על הרצון שלכם לרכוש אותה. תוכניות תב"ע (תוכניות בניין עיר) הן בעצם התוכנית העירונית לאזור שבו אתם רוצים לרכוש את הדירה, ככל הנראה בסימולציה של המבנה החדש יבלטו כל היתרונות של האזור שבו אתם רוצים לרכוש את הדירה – אך מה לגבי החסרונות? רצוי כי תנסו לדלות כמה שיותר מידע על התכנון של המוסדות המקומיים באזור שלכם. אילו בתי ספר הולכים לקום באזורכם? אילו מקומות בילוי אמורים להיות לצידכם? את כל התוכניות הללו תוכלו למצוא אצלנו, אנו נעבוד אל מול הרשויות ונביא לכם את כל המידע הרלוונטי עבורכם.

תכנון בתי ספר

תוכניות תב"ע – למי זה באמת חשוב?

לכל אחד! אין ספק כי אולי לטווח הקרוב לא ממש מעניין אתכם מה הולך לקום לצידכם, אך בעתיד תוכלו להבין כי חוסר הבקיאות שלכם באותן תוכניות תב"ע יגרום לכך שלא תרגישו בנוח בסביבה שבה רכשתם את הדירה. הקמת פארק מתחת לבניין יכולה להיות מטרד לא קטן, אך מצד שני פתרון נוח לילדים הקטנים שרוצים לשחק למטה. את כל המידע הזה לא פשוט להשיג, אך אנו נבצע עבורכם את העבודה, ונארגן עבורכם את כל התוכניות העתידיות על פי המוסדות השונים באזורכם!

תוכניות תב"ע הן לא רק תוכניות שהולכות לקום בקרוב, אלא גם תוכניות שכבר הוקמו וכרגע נמצאות בתהליך בנייה או פועלות אך אינכם שמים לב אליהן. עליכם לזכור כי לכם יהיה קשה להתנהל אל מול המוסדות השונים ולהשיג את אותן תוכניות תב"ע, אנו שמנוסים בדבר נוכל לארגן לכם את כל המידע תוך זמן קצר ולהסביר לכם מול אילו יתרונות וחסרונות אתם הולכים לעמוד בעת קניית דירה בבניין חדש או ישן.

אולי יעניין אתכם לקרוא גם על:

By :
Comments : 0
קצת על הכותב

השאירו תגובה

*

captcha *