פדרמן אדריכלים

תומר פדרמן - אדריכל וילות
צוות המשרד מעניק ללקוחותיו יחס אישי ומקצועי ומתחייב למתן שירות איכותי אמין ועמידה בלוחות זמנים.

קצת עלינו

פרופיל המשרד
משרד "פדרמן אדריכלים" נוסד בשנת 2001 על ידי אדריכל תומר פדרמן. בשנת 1998 סיים תומר את לימודי האדריכלות באוניברסיטת 'רוברט גורדון' -בסקוטלד. לתומר ניסיון מקצועי רב שנים, בהן התמקצע ורכש ידע, מיומנות וניסיון במשרדי אדריכלות מהגדולים בארץ.

לתומר למעלה מ15- שנות נסיון בתחום- ניסיונו בא לידי ביטוי במבנים הרבים הפזורים ברחבי הארץ ומנציחים את כשרונו והייחודיות שלו. כל פרויקט נמדד ומושפע מהתנאים הסביבתיים והחיצוניים: כיווני איוור, אוריינטציה, אור טבעי ומהמיקום של הפרוייקט בארץ. יחד עם זאת התכנון האדריכלי מושפע לרוב על פי טעמו האישי של הלקוח והתקציב העומד לרשותו- התכנון שונה מלקוח ללקוח ולכל פרויקט הייחודיות שלו.

עד היום המשרד תכנן פרויקטים רבים ביניהם: בתי כנסת, בתים משותפים, בתים פרטיים דו- משפחתיים, גני ילדים, מסעדות ,בתי קפה, משרדים, מבנים בתחום הבנייה הקלה, תכנית מתאר ת"בע (תכנית בינוי ערים) ייחודו של המשרד : מעניק טיפול ברישיונות עסק , חוות דעת לפני קניה או רכישה , טיפול בחריגות בנייה ועוד. צוות המשרד מעניק שירות אישי ומקצועי וקשר ישיר עם כל הרשויות והמועצות בארץ.

תומר פדרמן - אדריכל בנס ציונה

אם הגעתם לכאן אתם בוודאי מחפשים אחר שירותי אדריכל במרכז. אין ספק כי מדובר בהחלטה מאוד מורכבת. הנכם מפקידים בידי האדריכל את היקר לכם מכל, האדריכל יופקד על בניית הבית ועיצובו. בחירה נכונה תבוא לידי ביטוי בעבודת בנייה בטיחותית, יפה ובעיקר, כזו אשר עונה לכל הציפיות והצרכים שלכם. בכדי לבחור אדריכל במרכז אשר מסוגל להציע לכם כל זאת ועוד יותר, בואו להכיר את הצוות המקצועי של פדרמן אדריכלים. אנו מתמחים בעיצוב פנים, הגשת תכניות בנייה לעירייה, היתרים לחריגות בנייה ותכנון כל סוגי המבנים. בין לקוחות החברה תפגשו חברות ציבוריות, עמותות, בעלי עסקים וגם לקוחות פרטיים. פדרמן אדריכלים מבצעת עבודות בנייה ראשוניות לצד תוספות למבנים קיימים.

כיצד לבחור אדריכל?

בחירה נכונה של אדריכל במרכז תסיר מכם הרבה מאוד דאגות. הקפידו לבחור איש מקצוע עמו תוכלו לשוחח בחופשיות. אדריכל טוב הוא בראש ובראשונה בעל מקצוע מוכשר אשר מחזיק בכישורי אנוש טובים. מקצועיות וסבלנות הן שיאפשרו לו ללוות אתכם גם ברגעים הפחות טובים. הקפידו לבחון את הכשרת האדריכל, את תחומי ההתמחות שלו ובעיקר, המלצות של לקוחות קודמים לצד המלצות. על פי עבודות קודמות תוכלו להכיר את סגנון העבודה שלו ולקבוע האם זהו האדריכל המתאים לכם. זכרו כי עבודות בנייה דורשות היתרים ועמידה בנהלים של בטיחות, הקפידו לבחור אדריכל במרכז אשר מכיר היטב את שיטות העבודה ומסוגל להעניק לכם מענה מלא. פדרמן תומר הינו אדריכל בנס ציונה, המשרת לקוחות ועסקים מרחבי הארץ.

תחומי ההתמחות של תומר פדרמן - אדריכל מומחה

מזה עשור, אנו בפדרמן אדריכלים, מלווים עשרות לקוחות בכל חודש את בתים חדשים ומבנים עסקיים מצליחים. חשיבה לטווח הארוך, יצירתיות והמון מקצועיות וקשב מאפשרים לנו להעניק לכם את השירות הטוב ביותר. מיד עם התחלה העבודה תרגישו כי הפקדתם את הפרויקט בידיים בטוחות. יחד נלווה אתכם צעד אחר צעד תוך קבלת כל האישורים הדרושים לכל אורך הדרך. נציין כי אנו מתמחים גם בבנייה קלה וטיפול בקבלת היתרים לחריגות בנייה.