בחירה בטוחה 5 טיפים לבחירת דלת כניסה לבית

 דלת הכניסה לבית היא אחד האלמנטים החשובים ביותר בבית שמספקים תרומה משמעותית ביותר לעיצוב הכללי של, אז אם אתם עומדים לפני תכנון של בית חדש או דירה חדשה, הקדישו כמה דקות לקריאת המאמר הבא על מנת שתוכלו לבחור באופן המוצלח והחכם ביותר את הדלת המושלמת עבורכם.

טיפ מספר 1 – עיצוב לצד בטיחות

אחד הדברים החשובים ביותר שיש להקפיד עליהם כשבאים לרכוש דלת כניסה לבית הוא שהעיצוב לא ינגן כינור שני לנושא הבטיחות ולהפך. כיום ניתן לרכוש דלתות כניסה מעוצבות במגוון רחב ביותר של סגנונות שמספקות הגנה ובטיחות לבית הודות למנגנוני בטיחות והגנה מפני פורצים שמוטמנים בדלת באופן כזה שלא ניתן להבחין בהם. כאשר אתם באים לרכוש דלת כניסה לבית הקפידו לעבוד רק מול חברות שלא מפלות את נושא הבטיחות לטובת העיצוב שכן דלת מעוצבת ומרשימה לא תמלא את ייעודה לו תהיה נוחה לפריצות, קחו זאת לתשומת לבכם.

טיפ מספר 2 – המסגרת התקציבית

דלתות כניסה יכולות להיות זולות מאוד אך באותה מידה הן יכולות לגרום לכם להוציא אלפי ואף עשרות אלפי שקלים מבלי שתרגישו בכך. כל תוספת של אלמנט עיצובי או אביזר בטיחות יכולה להקפיץ את המחיר במאות שקלים לכאן ולכאן. אי לכך ראשית חשוב להיות מודעים לנושא ומעבר לזה, מומלץ מאוד להחליט על סכום מסוים שיוקדש לצורך רכישת הדלת ולהקפיד שלא לחרוג ממנו בשום אופן. מן הסתם אתם עומדים לפני תהליך שיגרור הוצאות נוספות ולכן יש להקפיד על כך הקפדה יתרה.

טיפ מספר 3 – התאמה לסגנון העיצוב הכללי של הבית

אחת הטעויות הנפוצות שבעלי דירות ובתים נוהגים לעשות בכל הקשור לבחירה בדלת הכניסה היא התאמה לא מושלמת בין העיצוב של הדלת לעיצוב של חדרי הבית והחללים השונים שבו. ישנה חשיבות עליונה ליצור זרימה ואחידות סגנונית שמתחילה בדלת וממשיכה לפנים הבית. לפיכך במיד

ה וסגנון העיצוב של הבית ניחן באופי תעשייתי מודרני, העדיפו דלת מתכתית שמצוידת באביזרים טכנולוגים מתקדמים ומצד שני במידה והבית מעוצב בסגנון כפרי, העדיפו לרכוש דלת מעץ מלא שמכילה אלמנטים של אבן וזכוכית למשל.

טיפ מספר 4 – טכנולוגיה בשירות הדלת

התעניינו במגוון האפשרויות הטכנולוגיות שעומדות בפניכם כיום בכל הקשור לדלת הכניסה שלכם. אם יש לכם ילדים קטנים שמגיעים הביתה באופן עצמאי, אתם בטח מודעים לעובדה שהם נוטים לאבד מפעם לפעם את המפתח. במיוחד בשבילכם המציאו את המנעולים המודרניים שניתן לפתוח על ידי זיהוי קולי או פשוט על ידי הנחה של האצבע על המנעול. כמו כן כיום ישנן דלתות שניתן לפתוח או לנעול מרחוק בעזרת הטלפון החכם שמתאימות עבור אנשים שנמצאים זמן רב מחוץ לבית ומעוניינים לאפשר כניסה לבית לבעלי מקצוע שונים מרחוק. אביזר מעניין נוסף הוא צג אלקטרוני שמחובר למצלמה שמאפשר לראות בבירור מי עומד מצדה השני של הדלת מבלי להתאמץ ולהביט בעינית (נפלא לאנשים מבוגרים או לבעלי קומה נמוכה).

טיפ מספר 5 – תקנים ואחריות

הטיפ האחרון נוגע לאנשי המקצוע שמהם תזמינו את הדלת. הקפידו לעבור אך ורק מול אנשי מקצוע שמספקים אחריות מלאה הן עבור החומרים והן עבור עבודת ההתקנה ושיהיו זמינים למקרה הצורך. כמו כן הקפידו לעבוד רק מול אנשי מקצוע שעובדים בהתאם להנחיות של מכון התקנים בתחום.

דלתות כניסה מעוצבות

דלתות כניסה מעוצבות

By :
Comments : 0
קצת על הכותב

השאירו תגובה

*

captcha *